Majówka w Suntago

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Suntago i Łodzi (w tym ZOO i Orientarium).
Termin: 3-4.05.2023 r.
Cena:    380 zł/osoba (cena po dofinansowaniu), 350 zł – dziecko do 16 roku życia
Zapisy od 26.03.2024 w biurze ZZ Kadra wraz z zaliczką 200 zł/osoba.
Dzień I Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6:00. Przejazd do Łodzi. Zwiedzanie z przewodnikiem ulicy Piotrkowskiej – jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie z popularną Ławeczką Tuwima, Fortepianem Rubinsteina, Pasażem Róży. Przejazd autokarem obok głównych atrakcji: Pałac Poznańskiego, Pałac Herbsta, Manufaktura. Następnie przejazd do ZOO i Orientarium gdzie główną atrakcją jest podwodny tunel z którego można obserwować rafę koralową oraz basen dla rekinów i płaszczek. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień II Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Suntago Park of Poland – największego zadaszonego parku wodnego w Europie. Park ten, to jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie. Cudowny wodny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku oraz absolutny relax dla dorosłych. Bilet całodniowy, to nieograniczony czas do rozkoszowania się atrakcjami jakie oferuje to miejsce: baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, dzika rzeka, dla dzieci wodne place zabaw i brodziki. Podczas pobytu w parku wodnym każdy uczestnik otrzyma voucher do wykorzystania w dowolnej restauracji na terenie parku. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport autokarowy wraz z wszystkimi opłatami parkingowymi oraz drogowymi E-Toll, 1 x nocleg w pokojach 2,3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie: 1 x śniadanie, 1x obiadokolacja, bilety wstępu: całodniowy bilet do Suntago Park of Poland (strefa Jamango), bilet wstępu do ZOO i Orientarium w Łodzi, opiekę przewodnika miejskiego podczas zwiedzania miasta Łódź (3h), voucher o wartości 50 zł na wyżywienie – do wykorzystania na terenie Parku Wodnego Suntago Park of Poland, opiekę przedstawiciela z ramienia biura podczas całej wycieczki, obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, ubezpieczenie NNW (10000 zł).

 

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij