Majówka 2024 – Węgry Hajduszoboszlo

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wyjazd na Majówkę 2024 – Węgry Hajduszoboszlo
Termin: 02 – 05.05.2024 r.
Cena: 1160 zł/osoba (cena po dofinansowaniu)
Zapisy od dnia 27.11.2023 r. wraz z zaliczką 200 zł/osoba.
Hajdúszoboszló uzdrowisko i miejscowość turystyczna na Węgrzech. Miasto położone jest w północno-wschodniej części Wielkiej Niziny Węgierskiej, w odległości 200 km na wschód od Budapesztu. Kąpielisko to jest słynie przede wszystkim ze swoich źródeł geotermalnych, z których woda lecznicza z mnóstwem minerałów doprowadzona jest do licznych basenów termalnych.
ZakwaterowanieHungarospa Thermal Hotel 3* – link w nazwie. Z hotelu prowadzi bezpośrednie przejście  do pięknego, 30 hektarowego parku wodnego, na terenie którego znajduje się kąpielisko odkryte a następnie  kryte baseny lecznicze oraz sportowa pływalnia, Aquapark i centrum sportowe. Na terenie hotelu dodatkowo obiekty sportowe: boiska, korty i plac zabaw, baseny z wodą leczniczą – 3 kryte i 1 odkryty, letni taras, restauracja serwująca potrawy węgierskie i międzynarodowe.

RAMOWY PROGRAM: 1 Dzień: wyjazd godzina 06.00, przyjazd do hotelu około 14.00, zakwaterowanie, korzystanie z atrakcji hotelu, obiadokolacja. 2 Dzień: śniadanie, pobyt na basenach, obiadokolacja. 3 Dzień: śniadanie, pobyt na basenach, obiadokolacja. 4 Dzień: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na stepy węgierskie zwane Parasapuszta – udział w pokazach jazdy konnej, wypas bydła, zwiedzanie skansenu ukazującego życie na stepie, obiad, przyjazd do kraju około 22.00.

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem, 3 noclegi, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje w formie bufetu, obiad w drodze powrotnej, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota – przewodnika, 2 całodzienne bilety wstępu na kąpielisko, szlafroki, korzystanie z basenów i atrakcji w hotelu, bilet na pokazy w Parasapuszta.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij