Suntago

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Suntago i Łodzi
Termin:
03 – 04.07.2021 – Jeżeli będzie duże zainteresowanie – wycieczka będzie powtórzona w innym terminie.
Koszt:
225 zł/osoba (cena po dofinansowaniu)
Zapisy od dnia 14.06.2021 w biurze ZZ Kadra wraz z opłatą.
Dzień I
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Mszczonowa i największego zadaszonego parku wodnego w Europie Suntago. Bilet całodniowy, to nieograniczony czas do rozkoszowania się atrakcjami jakie oferuje to miejsce: baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, dzika rzeka, dla dzieci wodne place zabaw i brodziki. W trakcie pobytu do dyspozycji otrzymają Państwo voucher do wykorzystania w dowolnej restauracji na terenie parku. Po czasie spędzonym w parku przejazd i zakwaterowanie w hotelu oraz obiadokolacja.
Dzień II
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Łodzi. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta, m.in.: ulicy Piotrowskiej, reprezentacyjnej i jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie, a na niej zabytkowe kamienice, Ławeczka Tuwima, Fortepian Rubinsteina, Pałac Juliusza Heinzla. Następnie udamy się do Centrum Nauki i Techniki EC1. Zrewitalizowany  i rozbudowany kompleks pełni funkcję kulturalno-artystyczną oraz edukacyjną. Po zakończeniu zwiedzania obiad.Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport autokarowy wraz z wszystkimi opłatami parkingowymi oraz drogowymi Via Toll, 1 x nocleg w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie: 1 x śniadanie, 1x obiad, 1 x obiadokolacja, 1 x voucher do restauracji w parku wodnym, bilety wstępu: Park Of Poland , Centrum Nauki i Techniki EC1.

 

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij