Jesienne Włochy

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę (wczasy) do Włoch – rejon CATTOLICA.
Termin: 11.09 – 19.09.2021 r.
Cena: 1340 zł/osoba (cena po dofinansowaniu)
Zakwaterowanie: Hotel Aragosta *** + w Cattolica

CATTOLICA – zwana Królową Adriatyku – urocza miejscowość włoskiego regionu Emilia Romagna, szczyci się najdłuższą w Europie plażą. Jest to tradycyjne miejsce rodzinnych wakacji przyciągające ciepłym morzem, łagodnym klimatem i wspaniałymi, piaszczystymi plażami. Kursuje tu także mini kolejka, pozwalająca w wygodny sposób dotrzeć do wszystkich okolicznych zabytków. Wieczorami miasto ożywa za sprawą dyskotek, restauracji i barów – większa jego część jest zamknięta dla ruchu samochodowego. Dodatkowo wieczorem trzykrotnie „tańczą” fontanny przy muzyce klasycznej i nowoczesnej. Piękny spektakl, który odbywa się na centralnej promenadzie miejskiej.
Nowoczesny hotel wyposażony w bar, restaurację, ogrzewanie, klimatyzację, SPA: sauna, jacuzzi, salon masażu. Świetnie usytuowany: 150 m od plaży, 100 m od centralnego pasażu handlowego. Można bezpłatnie wypożyczyć rowery i skorzystać z bezpłatnego internetu. W każdym pokoju znajduje się balkon, łazienka, TV SAT, telefon oraz sejf.
CENA obejmuje: Pełne wyżywienie w formie bufetu: śniadania, obiady i kolacje z wodą i ¼ l wina. 6 noclegów w pokojach 2, 3, 4 osobowych wg otrzymanej listy. Ubezpieczenie NNW 10.000 zł , KL 85.000 zł, bagaż 1200 zł  (PZU WOJAŻER). (Prosimy uczestników o zabranie ze sobą karty EKUZ. W przypadku jej braku konieczne będzie dokupienie ubezpieczenia Covid (NNW, KL) w cenie 45 zł.) Pilot-rezydent. Transport autokarem LUX w obie strony. Wycieczka do San Marino. Wycieczka do Gradary. Wycieczka do malowniczego Mondaino. Wyjazd na tradycyjny rynek włoski do Gabbice. Plaża prywatna z parasolami i leżakami.
Program rekreacyjny w ciągu całego pobytu przewiduje: codzienną poranna rozgrzewkę 😉 spacery lub kąpiele za dnia oraz o zachodzie słońca, a także atrakcyjny program wieczorny. Zaplanowana specjalnie dla Państwa impreza taneczna w hotelu odbywa się przy muzyce na żywo!

Zapisy w biurze ZZ Kadra od dnia 01.06.2021 r. wraz z zaliczką 200 zł.

 

 

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij