Wrocław

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Wrocławia.
Termin: 12-13.06.2021
Cena: 220 zł/osoba dorosła, 175 zł/dzieci i młodzież do 18 roku życia

Dzień I: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia. Spacer z przewodnikiem po najciekawszych miejscach Wrocławia. Następnie przejazd do Kolejkowa, gdzie znajduje się największa ruchoma makieta kolejowa Dolnego Śląska. Wjazd na punkt widokowy jednego z najwyższych wieżowców w Polsce – Sky Tower. Obiadokolacja. Czas wolny na rynku. Opcjonalnie możliwy przejazd na pokaz fontann przy Hali Stulecia. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień II. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do ZOO i Afrykarium. Rejs statkiem po Odrze. Obiad w restauracji. Czas wolny na rynku. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport autokarem wraz ze wszystkimi opłatami parkingowymi oraz drogowymi – Via Toll, 1x nocleg w hotelu w pokojach 2,3,4 osobowych, wyżywienie: 1 x śniadanie, 1 x obiad, 1 x obiadokolacja, opiekę przewodnika podczas zwiedzania Wrocławia pierwszego dnia, bilety wstępu: ZOO + Afrykarium, Kolejkowo, punkt widokowy Sky Tower, rejs statkiem po Odrze.
Zapisy od dnia 21.05.2021 r. w biurze ZZ Kadra wraz z opłatą.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij