Narty

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wyjazd na narty.
Termin: 29.01 – 06.02.2021.
Cena: 1440 złotych/ osoba dorosła; 890 złotych/dziecko w wieku 2-10 lat w pokoju z dwiema osobami dorosłymi (cena po dofinansowaniu)
Zapisy w biurze ZZ Kadra od 25.08.2020 wraz z zaliczką 500 złotych/osoba.

ZAKWATEROWANIE:  Hotel Del Cardo http://www.hotelcardo.it/ usytuowany jest tuż obok Parku Narodowego Stelvio, na wysokości 1700 m, w Valdidentro, w centrum włoskich Alp w Alta Valtellina w Lombardii. Jest to centralny punkt pomiędzy tak znanymi miejscowościami jak Livigno i Bormio oraz Santa Caterina di Valfurva, gdzie co roku odbywa się Puchar Świata Mężczyzn w Narciarstwie Alpejskim. Ze względu na swoje strategiczne położenie, otaczające środowisko naturalne, walory turystyczne, bliskość głównych ośrodków sportowych dolin Alta Valtellina, hotel Del Cardo jest miejscem gdzie sezon trwa cały rok. Miejscową góralską tradycję, uprzejmą obsługę spotyka się tutaj na co dzień. Pokoje hotelowe to ładne wnętrza z wyposażeniem: łazienka, telefon, telewizor. Każdego ranka w obiekcie serwowane jest bogate śniadanie obejmujące wędliny, sery i domowe ciasta. Tutejsza restauracja specjalizuje się w potrawach lokalnej kuchni góralskiej oraz daniach typowych dla kuchni włoskiej. Do dyspozycji Gości znajduje się sala zabaw dla dzieci, sala myśliwska z uroczym rustykalnym kominkiem oraz nieduże centrum odnowy biologicznej. Od najbliższego wyciągu, ośrodka narciarskiego Isolacia dzieli nas 6 km. Do Bormio odległość wynosi 12 km, do Santa Caterina 22 km, a do wyciągów na Motolino w Livigno 16 km. W hotelu do dyspozycji turystów jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Cena zawiera:
1.
Wyżywienie HB : 6 x śniadania wzmocnione + 7 obiadokolacje, woda i wino ¼ l do kolacji,
2. 6 pełnych dni na stokach (6 noclegów w pokojach 2, 3, 4 osobowych wg otrzymanej listy),
3. Ubezpieczenie NNW 10.000 zł, , KL 85.000 zł , bagaż 1.200 zł – PZU WOJAŻER,
4. Opieka pilota,
5. Dowóz na stoki i ze stoków,
6. Transport autokarem LUX w obie strony (klimatyzacja, bar, video, WC),
Bezpłatny skibus spod hotelu dojeżdża do stacji Bormio, Santa Caterina, Isolacia i Livigno obowiązuje skipass Alta Valtellina.

DODATKOWY KOSZT: SKIPASS 6 DNIOWY – ALTA VALTELINA: osoba dorosła 235  €,  junior (ur. po 2005 – 2012) – 140 €, oraz senior (ur. w lub przed 1956) 180 €, Taksa klimatyczna 7,8 €, za cały pobyt. Dzieci do 17 lat są zwolnione z opłaty. Hotelowe centrum odnowy z sauną, wanną z hydromasażem i łaźnią turecką jest płatne dodatkowo 15 € za cały pobyt. Jednorazowe wejście 5 €.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij