Karpacz i okolice

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Karpacza i okolic.
Termin: 18 – 20.09.2020 r.
Cena: osoba dorosła 470 złotych, dziecko 330 złotych (urodzone do roku 2008) – po dofinansowaniu.
Zapisy w biurze ZZ Kadra od 25.08.2020 wraz z zaliczką 100 złotych/osoba.
Program:
Dzień I: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Książ, przejście trasą „Książ Barokowy” przez najpiękniejsze zamkowe sale: Salon Zielony, Salę Maksymilian, Salon Biały, Chiński, Gier. Zwiedzanie Tarasów m. in.: Wodnego, Różanego, Bogini Flory oraz wejście do Palmiarni. Przejazd do Parku Wodnego Tropikana  w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, gdzie czeka ogrom wodnych atrakcji: baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, jaskinie lodowa i solna, tężnie solankowe, sauny suche i parowe. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień II: Śniadanie. Krótkie zwiedzanie Świątyni Wang, najstarszego drewnianego kościoła w Polsce, który wybudowany w południowej Norwegii, został w 1842r. przeniesiony  do Karpacza. Zbudowano go na wzór łodzi Wikingów bez użycia gwoździ. Następnie wjazd koleją linową na Kopę i zdobywanie wraz z przewodnikiem Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy i Sudetów. Zejście, zjazd kolejką i powrót do hotelu. Możliwość skorzystania z hotelowej strefy SPA: sauna fińska i infrared, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne. Dzień zakończymy kolacją grillową połączoną z imprezą integracyjną przy muzyce i piwem. Nocleg.
Dzień III: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do  Karkonoskiego Parku Narodowego. Spacer z przewodnikiem do Wodospadu Kamieńczyka, najwyższego w Sudetach, a drugiego pod tym względem w Polsce. Następny punkt wycieczki, to zwiedzanie Huty Szkła Julia w Piechowicach, gdzie będziemy podziwiać piękno szklanych arcydzieł i ręczny proces ich produkcji. Obiad w drodze powrotnej. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport autokarowy wraz ze wszystkimi opłatami parkingowymi oraz drogowymi ViaToll, 2 x nocleg w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie 2x śniadanie, 1x obiadokolacja, 1x obiad, imprezę integracyjną przy grillu z beczką piwa, bilety wstępu: Zamek Książ+Palmiarnia, Świątynia Wang,Kolej linowa na Kopę, Huta Julia, Karkonoski Park Narodowy, Wodospad Kamieńczyka, Park Wodny Tropikana.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij