Pieniny

Udostępnij

ZZ Kadra Pniówek organizuje wycieczkę w Pieniny.
Termin: 24 – 26.07.2020
Koszt: 230 zł/osoba; 180 zł/dziecko do 12 lat. (koszt po dofinansowaniu)

Dzień I: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Szczawnicy.  Czas wolny do dyspozycji grupy w centrum miasta. Przejazd autokarem do przystani flisackiej w Sromowcach Wyżnych skąd udamy się na spływ tratwami przełomem Dunajca w kierunku Szczawnicy. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień II: Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem, piesza wycieczka na Trzy Korony lub spacer Wąwozem Homole. Następnie wjazd kolejką na Palenicę.  Powrót do ośrodka. Możliwość korzystania z atrakcji hotelu. Impreza integracyjna z DJ połączona z uroczystą kolacją. Nocleg.
Dzień III: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Niedzicy. Rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Zwiedzanie ruin zamku w Niedzicy. Czas wolny.  Wyjazd w drogę powrotną. Obiadokolacja na trasie. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena zawiera: transport autokarem wraz ze wszystkimi opłatami drogowymi i parkingowymi, zakwaterowanie w hotelu*** w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym (2xnocleg), wyżywienie: 2xśniadanie, 2xobiadokolacja, impreza integracyjna z DJ i uroczystą kolacją, korzystanie ze strefy SPA w wyznaczonych godzinach, opiekę przedstawiciela biura podczas całego wyjazdu, opiekę przewodnika górskiego w II dniu wycieczki, bilety wstępu: spływ tratwami przełomem Dunajca, wjazd kolejką na Palenicę, rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim, ubezpieczenie NNW (10 000), podatek Vat Marża.
Zapisy od dnia 25.06.2020 w ZZ Kadra wraz z opłatą.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij