Wrocław ZOO i Manufaktura Słodyczy

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do ZOO i Manufaktury Słodyczy w Wrocławiu.
Termin: 04.07.2020 r.
Koszt: 60zł/osoby (kwota po dofinansowaniu).
Plan: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie wrocławskiego ZOO, które jest najstarszym ogrodem zoologicznym w Polsce. Dzięki programom telewizyjnym takim jak „Z kamerą wśród zwierząt” czy „W zoo dookoła świata” – ogród ten jest najbardziej znany w kraju. Z kolei Afrykarium to jedyne na świecie tematyczne oceanarium poświęcone wyłącznie faunie Afryki. W 19 akwariach i basenach prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, głębię Kanału Mozambickiego, Dżunglę dorzecza Kongo itp. Przejazd do centrum. Obiad w restauracji. Czas wolny do dyspozycji grupy na rynku. Dla dzieci wizyta w Manufakturze Słodyczy i własnoręczne wykonanie lizaka. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena zawiera: transport autokarem, bilet wstępu do ZOO wraz z Afrykarium, obiad w restauracji na mieście, wizyta w Manufakturze Słodyczy – własnoręczne wykonanie lizaka przez każde dziecko, opiekę przedstawiciela z ramienia biura, ubezpieczenie NNW (10 000zł), podatek VAT.

Zapisy w ZZ Kadra wraz z opłatą od dnia 19.06.2020. W przypadku dużej ilości chętnych (a wygląda na to, że tak właśnie jest) dodatkowy termin 11.07.2020.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij