Boże Ciało w Mosznej

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę trasą Moszna – Osówka – Złoty Stok.
Termin: 11.06.2020 – 13.06.2020 r.
Cena: 285 zł/osoba

Program:
1 dzień:
wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Mosznej, zwiedzanie Zamku w Mosznej wraz z kompleksem ogrodów słynących z przepięknych rododendronów, przejazd do ośrodka wypoczynkowego w okolicach Pokrzywnej, zakwaterowanie, czas wolny, możliwość korzystania z basenu, obiadokolacja w formie ogniska, nocleg. 2 dzień: śniadanie, przejazd do miejscowości Osówka: zwiedzanie Podziemnego Miasta w górach Sowich – największego  kompleksu podziemnych korytarzy i hal kryjących w sobie historię minionych lat.  Powrót do ośrodka wypoczynkowego, uroczysta kolacja przy muzyce mechanicznej, nocleg. 3 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Złotego Stoku: zwiedzanie Kopalni Złota z licznymi atrakcjami. Wyjazd w drogę powrotną, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena zawiera:

  • transport autokarem LUX,
  • zakwaterowanie – 2 noclegi  w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2, 3 osobowe z  pełnym węzłem sanitarnym
  • wyżywienie: 2 x śniadanie w formie bufetu, 1 x obiadokolacja w formie grilla (kiełbasa kaszanka, sosy do mięsa pieczywo, masło sałatka pekińska warzywa, swojski chleb smalec ogórki, kawa, herbata, napoje), 1 x kolacja biesiadna (danie główne, zimna płyta: deski mięs i wędlin deska serów sałatka jarzynowa, jaka w sosie tatarskim, śledzie na kilka sposobów, ciepła kolacja, soki, woda mineralna z cytryną, ciasta, kawa, herbata),
  • opieka pilota – przewodnika,
  • ubezpieczenie na czas przejazdu oraz NNW na czas pobytu,
  • podatek VAT

Program jest ramowy i może ulec zmianie. Zapisy w biurze ZZ Kadra (pokój 124) wraz z zaliczką 100 złotych/osoby od dnia 02.12.2019 r.

 

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij