Truskawiec – Wczasy

Udostępnij

ZZ „Kadra” zaprasza na wycieczkę do Truskawca – Sanatorium Ellite Dnipro.
Termin: 10.07 – 19.07.2020r.
Cena:  1 410 zł/os.

Cena zawiera: przejazd autokarem (WC, klimatyzacja),  zakwaterowanie: 9 x nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką, TV i lodówką,  wyżywienie:  9 x śniadanie, 9 x obiad, 9 x kolacja,  konsultację lekarską, 3 – 5 zabiegów  sanatoryjnych w ciągu dnia wg zaleceń lekarza,  opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

Truskawiec: Niegdyś uzdrowiskowa perełka II Rzeczpospolitej, obecnie jest to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk nie tylko na Ukrainie ale i na całym świecie. Położone na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych. Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową, a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, malowniczy i rozległy, 50-hektarowy Park Zdrojowy. Miłośnicy historii znajdą tutaj m.in.: Muzeum Historii Truskawca, Muzeum Sztuki Bilasa, Cerkiew św. Anny, Cerkiew św. Mikołaja, Pomnik Adama Mickiewicza.  Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea

Uwagi:  W celu skrócenia czasu oczekiwania na konsultację lekarską oraz pierwsze zabiegi w tygodniu poprzedzającym wyjazd należy zrobić podstawowe badania krwi i moczu. Istnieje możliwość dokupienia zabiegów sanatoryjnych.

Sanatorium Ellite Dnipro: Mieści się w obiekcie sanatoryjnym Dniepro Beskidy, w wyremontowanej prywatnej części od 6 do 8 piętra . Posiada własną bazę zabiegową oraz własną kuchnię i salę restauracyjną. Na terenie Sanatorium  znajduje się wysokiej klasy baza diagnostyczna, co pozwala na wczesne zdiagnozowanie pacjenta i podjęcie właściwego leczenia (wszystkie zabiegi na miejscu), pijalnia wód mineralnych, restauracja, bar, sala koncertowa, apteka, biblioteka, basen, sauna, wanny z hydromasażem. Wszystkie pokoje są odnowione wyposażone są w nowe meble oraz telewizory. W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij