Londyn – marzec 2020

Udostępnij

WYCIECZKA DO LONDYNU – 4 DNI

TERMIN:  19.03 – 22.03.2020 – samolot 1730 złotych/osoba (po dofinansowaniu). Zaliczka od osoby 500 złotych (koszt biletu lotniczego) plus ksero paszportu. Zapisy do dnia 04.10.2019 r.

DZIEŃ I
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wczesnoporannych. Transport na lotnisko Pyrzowice i przelot. Odebranie grupy z lotniska, przejazd do Muzeum Figur Woskowych. Obiadokolacja i transfer do hotelu na nocleg.
DZIEŃ II
Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu na zwiedzanie: udanie się pod Katedrę Westminster, a następnie spacer pod Pałac Buckingham. O godzinie 11:30 uroczysta zmiana warty. Dalej przejście przez Green Park pod najsłynniejsze neony w mieście – Piccadilly Circus. Czas na lunch w Chinatown (płatny we własnym zakresie). Udanie się na Trafalgar Square pod Kolumnę Nelsona oraz do National Gallery, gdzie znajdują się znane na całym świecie ‘Słoneczniki Van Gogh’a’. Whitehall oraz zatrzymanie się pod Downing Street, gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera, widok na London Eye i spacer Big Ben oraz House of Parliament. Dotarcie do Opactwa Westminster. Obiadokolacja i powrót do hotelu na nocleg.
DZIEŃ III
Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu na zwiedzanie: spacer nad Tamizą, niesamowity Tower Bridge – najpiękniejszy i najstarszy nadal użytkowany most zwodzony w Wielkiej Brytanii oraz Twierdza Tower of London. Przejście pod Katedrę św. Pawła, po drodze widok na ‘londyński ogórek’ i ‘Walkie-Talkie’, zatrzymanie się pod Monument’em. Udanie się DLR do Greenwich – Cutty Sark i Południk ‘0’. Po drodze przejazd przez imponujące Canary Warf. Obiadokolacja i powrót do hotelu na nocleg.
DZIEŃ IV
Wczesne wykwaterowanie, przejazd do centrum Londynu, złożenie bagaży w przechowalni, śniadanie. Przejście do British Museum. Następnie udanie się na Oxford Street – czas wolny na zakupy i lunch. Około godziny 13:30 transfer na lotnisko. Przelot do Pyrzowic i transfer na miejsce zbiórki.
Plan wycieczki może ulec zmianie w zależności od nieoczekiwanych wydarzeń.

CAŁKOWITY KOSZT SERWISU:
– transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
– 3 noclegi w hotelu – pokoje 2/3/4 – osobowe z łazienkami,
– wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
– program zwiedzania, przewodnik polskojęzyczny,
– opieka rezydenta w UK,
– bilet komunikacji miejskiej (transport środkami komunikacji miejskiej), wstęp do Muzeum Figur Woskowych i London Eye.

USŁUGI DODATKOWO PŁATNE:
– wydatki osobiste, pozostałe usługi,
– pokój 1-osobowy za dopłatą.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij