Włochy na pełnym luzie

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Lago di Garda i Dolomity.
Termin: 07 – 14 września 2019
Cena: 1200 zł

Program tej plenerowej wycieczki, prowadzi nas do regionu Trentino, nad taflę górskiego jeziora Garda i jego okolice, pełne winnych aromatów. Czekają nas degustacje w tamtejszych winiarniach i szlaki trekkingowe z żywą zielenią górskich zboczy. W perspektywie kilka uroczych spacerów wzdłuż jeziora w malowniczych miasteczkach, wycieczki do Trento i nad jezioro Toblino. Spacer nad uroczym jeziorem Caldaro i przejazd słynną na całą Europę – Strada del Vino czyli Drogą Wina. Zapraszamy miłośników górskiej przyrody, architektury, historii, na pełną kolorów włoską podróż.

Zakwaterowanie:  Caderzone Hotel Regina Elena***

Dzień 1
godz. 20.00  Wyjazd z kraju, następnie przejazd nocny przez Czechy i Austrię.
Dzień 2
W godzinach południowych przyjazd do Caderzone. Zakwaterowanie w hotelu Regina Elena ***. Kolacja, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Przejazd autokarem do Madonny di Campiglio (1550 m n.p.m.). Podejście szlakiem Giro dell’Imperatrice Sissi przez miejsce Malga Fevri (1958 m n.p.m.) do schroniska Monte Spinale (2104 m n.p.m.). Rozciąga się stąd widok na pobliskie szczyty Dolomitów Brenta oraz grupę Adamello. Zejście do Madonny di Campiglio szlakiem podejścia. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja.Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd autokarem do miasteczka Malcesine, które jest perłą jeziora Garda. Przejazd kolejką górską na Monte Baldo –  (1.752 m n.p.m.). Góra Baldo jest niezwykłą „siłownią” na świeżym powietrzu, z widokami na Jezioro Garda, Nizinę Padańską i Prealpy Weneckie i Lugańskie.  Wjazd i zjazd kolejką górską na Monte Baldo w Malcesine przejazd nad jezioro Toblino i wizyta w tamtejszych winiarniach. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Całodzienna wycieczka po winiarniach wokół jeziora Caldaro (Kalterersee). W tej malowniczej krainie zwiedzamy znane miejscowości winiarskie regionu, jak Termeno (Tramin), Terlano (Terlan), Appiano (Eppan), Ora (Auer) i Caldaro (Kaltern). Łączy je popularny szlak winiarski Strada del Vino dell’Alto Adige, inaczej Südtiroler Weinstrasse (www.suedtiroler-weinstrasse.it).
Dobrych producentów tu nie brakuje. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do Grot wodospadów i ogrodu botanicznego, Cascata Varone – bilet w cenie imprezy. Przejazd do miasteczka Arco. Przechadzka po starówce w Arco i kawa w rynku. Riva del Garda i Limone del Garda. Plażowanie – odpoczynek na jeziorem Garda (przy dobrej pogodzie).  Kolacja, nocleg.
 Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przyjazd ok. 24.00 do kraju.

Degustacje i opłaty za napoje podczas wycieczek, nie są wliczone w cenę i ponoszone są indywidualnie przez uczestników.
UWAGA! PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE I BYĆ ZREALIZOWANY W INNEJ KOLEJNOŚCI Z UWAGI NA WARUNKI POGODOWE LUB INNE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA JEGO REALIZACJĘ!

Cena 1200 zł obejmuje:
1. Wyżywienie HB : 5 śniadań + 5 obiadokolacji z ¼ l wina i wodą min.,
2. 5 noclegów w pokojach  2, 3, 4 osobowych wg. otrzymanej listy
3. Ubezpieczenie NNW 10.000 zł, , KL 85.000 zł , bagaż 1.200 zł – PZU WOJAŻER
4. Pilot – rezydent,
5. Wejście do ogrodu botanicznego Cascata Varone,
6. Wjazd i zjazd kolejką górską na Malcesine – Monte Baldo,
7. Impreza taneczna w hotelu,
8. Degustacja gratis w lokalu z produktami tradycyjnymi z możliwością ich zakupu ,
9. Transport autokarem LUX w obie strony  ( klimatyzacja, bar, video, WC ),
10. Podatek VAT.
Wjazd kolejką górską wliczony w cenę. Należy zabrać buty sportowe / trekkingowe, odpowiednią odzież górską, plecak, rękawice bez palców. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych program może ulec zmianie.

Zapisy – biuro ZZ Kadra – pokój 124, wraz z zaliczką w wysokości 400 zł.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij