Wiedeń i Bratysława

Udostępnij

ZZ Kadra organizuje wycieczkę do Wiednia i Bratysławy.
Termin: 27 – 29.09.2019 r.
Cena: 565 złotych od osoby
Nocleg: Hotel Zatoka, Senec

1 dzień
Wyjazd z parkingu przy KWK „Pniówek”, następnie przejazd do Wiednia. Zwiedzanie Wzgórza Kahlenberg – miejsca skąd Jan III Sobieski rozpoczął Bitwą Pod Wiedniem, panorama na miasto, kościół św. Józefa. Grinzing- dzielnica winiarzy – spacer po miasteczku, obiad. Przejazd do barokowego pałacu w Schonbrunn z XVIII w., w  którym żył i pracował  Cesarz Franciszek Józef  i jego żona Elżbieta, pieszczotliwie nazywaną Sisi. Zwiedzanie sal. Przejście do ogrodów pałacowych: fontanna Neptuna, Glorietta XVIII w., ZOO, labirynty, Palmiarnia – zwiedzanie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg. Hotel Zatoka Senec.
2 dzień
Śniadanie, przejazd do Wiednia. Belweder – najpiękniejszy pałac barokowy księcia Jana Sabaudzkiego – ogrody wraz z rzeźbami. Przejazd do Starego Miasta m.in.: objazd Ringstrasse – najciekawsze budowle wokół centrum miasta m.in. Hundertwasser- dom komunalny, Stadt Park, Opera Narodowa, Ratusz, Parlament, Plac Marii Teresy.  Dalsze zwiedzanie: katedra św. Szczepana, przejście ulicami Graben i Kohlmarkt do Hofburga. Obejście zamku i Ogrody Różane z pomnikiem Sisi. Przejazd do parku rozrywki na Prater, czas wolny na atrakcje. Dla wszystkich „Diabelski Młyn”  Powrót do hotelu. Uroczysta Obiadokolacja z dyskoteką. Nocleg.
3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie  Bratysławy: Pałac Prezydenta, Zamek Królewski, Katedra św. Marcina, Kościół Franciszkański, wieża Michała, Stary Ratusz, Rynek Starego Miasta, Pałac Prymasowski, teatr i filharmonię. Czas wolny. Obiad.  Wyjazd w kierunku kraju. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

UWAGA! PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE I BYĆ ZREALIZOWANY W INNEJ KOLEJNOŚCI Z UWAGI NA WARUNKI POGODOWE LUB INNE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA JEGO REALIZACJĘ!

Cena zawiera:
1. Przejazd autokarem klasy LUX
2. 2 noclegi ze śniadaniem, 2 obiadokolacje
3. 2 obiady: Grinzing i Bratysława
4. Imprezę integracyjną z dyskoteką.
5. Usługi pilota i przewodnika
6. Ubezpieczenie KL, NNW
7. „Diabelskie Koło” Prater
8. wstęp do muzeum: Schonbrunn i Palmiarni
9. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Zapisy – biuro ZZ Kadra – pokój 124, wraz z zaliczką w wysokości 300 zł.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij