Daniel Ozon delegowany do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu JSW

Udostępnij

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjęła uchwałę o delegowaniu pana Daniela Ozona do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu JSW, od dnia 9 września 2017 roku do dnia 8 grudnia 2017 roku włącznie, jednak nie dłużej niż do dnia powołania prezesa zarządu JSW.

Jednocześnie Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ogłosiła w piątek postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa spółki ds. technicznych. To kolejny konkurs na to stanowisko – postępowanie ogłoszone w lipcu zostało zakończone bez wyłonienia kandydata. Od marca br. w zarządzie JSW jest wakat na stanowisku wiceprezesa ds. technicznych, po odwołaniu z tej funkcji Józefa Pawlinowa. Jak podano w piątkowym ogłoszeniu JSW, zgłoszenia kandydatów na wiceprezesa będą przyjmowane do 25 września – tego samego dnia nastąpi otwarcie zgłoszeń. Rozmowy z kandydatami zaplanowano na 29 września.

Rada Nadzorcza JSW nie ogłosiła dotąd formalnie konkursu na stanowisko prezesa JSW. Od 6 marca, kiedy odwołany został ówczesny prezes Tomasz Gawlik, firmą kieruje Daniel Ozon, oddelegowany do pełnienia tej funkcji przez Radę Nadzorczą. 8 sierpnia br. na stanowisko wiceprezesa zarządu JSW ds. strategii i rozwoju powołano natomiast Artura Dyczko, również wyłonionego w postępowaniu konkursowym.

ARTUR FILDEBRANDT
ZZ Kadra Pniówek

Udostępnij